Dětský karneval 11.03.2018

Dne 11. března 2018 se opět dětem otevřely dveře místního sálu pro karnevalové dovádění. Hned u vchodu děti dostávaly slosovatelnou vstupenku, los do tomboly a lístek na občerstvení zdarma. Dále do sálu děti vábily líbivé dětské písničky, tradiční balónková výzdoba a pohádková projekce na stropě sálu.
Celé dění od počátku zajišťovala skupina animátorů Miroslav Lipavský ELMICON. V úvodu s dětmi vytvořili vláček, ve kterém jsme mohli zhlédnout přehlídku krásných masek. Následovaly soutěže se sladkými odměnami, taneční rej v bublinkách, výroba balónkových zvířátek a mečů a zase soutěže se sladkými odměnami. Před závěrem karnevalového reje si děti mohly vyzvednout své výhry v malé tombole, kde čekala odměna na každého. Poté následovalo slosování vstupenek ve velké tombole, kde měli pro vylosované šťastlivce organizátoři připraveny také krásné hodnotné ceny. A v samotném závěru nesmělo chybět tradiční nadělování balónku.
Z tváří dětí i dospěláků bylo vidět, že si karneval užili všichni. Kromě zábavy bylo po celou dobu dětí dětského karnevalu pro všechny zajištěno také občerstvení. Organizátoři tak mohli domů odcházet spokojení, protože karneval proběhl za velké účasti úspěšně.
Velké dík patří pořadatelům z řad TJ Sokol Lubník a dále věrným sponzorům.