Připravovaná výstavba optické sítě elektronických komunikací - připojení vysokorychlostního internetu

Vážení občané,

dovolujeme si Vás informovat o připravované výstavbě optické sítě elektronických komunikací společnosti Cetin v naší obci.

V nejbližších dnech dostanete informační dopis nebo Vás bude osobně kontaktovat zástupce realizační společnosti Vegacom se žádostí o souhlas s umístěním optické přípojky v jednotlivých bytových čí rodinných domech. Tento souhlas mohou zájemci poslat buď přímo e-mailem na pracovníka Vegacomu uvedeného v dopise nebo přinést na obecní úřad, kde se s námi mohou o využití optické přípojky poradit.

Veškeré náklady spojené s výstavbou optické sítě hradí v plném rozsahu společnost Cetin. Připojení k optické síti se uskutečňuje za podpory Ministerstva průmyslu a obchodu České republiky v rámci programu Národního plánu obnovy.

Obecní úřad tuto mimořádnou nabídku vřele vítá a doporučuje všem našim občanům. Vážení občané, věříme, že se nám společně podaří optickou sít Cetin v naší obci realizovat a že bude ku prospěchu nás všech.

Pro více informací přikládáme přímý kontakt na pověřeného pracovníka společnosti, viz níže.

Dalibor Kejík
tel.725 822 516 kejik@vegacom.cz

V příloze naleznete odpovědi na nejčastější dotazy.